Po ludzku z YouTube z MediaHuman

Tak. Jesteśmy uzależnieni od mediów społecznościowych. Co więcej, jesteśmy uzależnieni od treści tam emitowanych. Pomijając merytoryczne przesłanie większości z nich, to jednak niekiedy człowieka nachodzi ochota obejrzenia lub posłuchania tego wszystkiego na własnych zasadach. I co wtedy? Wtedy musimy użyć specjalistycznych rozwiązań doskonale znanych wszystkim obecnym przed monitorami. Albo skorzystać z tego, co oferuje MediaHuman.

youtube

YouTube Converter

MediaHuman ma w swojej ofercie kilka programów, które ułatwiają życie z wyżej wymienionymi mediami. My skoncentrujemy się na YouTube to Mp3 Converter oraz YouTube Downloader. Co robią te programy? Dokładnie to, co zawarto w ich nazwie. Pobierają lub konwertują wskazane materiały w YouTube. Jednak brzmi to zbyt ładnie, by było prawdziwe. Dlatego zespół deweloperów wydaje co jakiś czas wydania poprawione.

    YouTube to MP3 Converter i YouTube Downloader 3.9.9.28:

  • naprawiono pobieranie z YouTube w przypadkach braku zgodnych strumieni,

  • ścieżki YouTube Music Premium z obsługą 256kbps AAC,

  • naprawiono pobieranie z SoundCloud,

  • naprawiono pobieranie z Dailymotion,

  • obsługiwane są odnośniki Spotify,

  • inteligentna interpretacja wklejanych linków.

Prawda, że wydaje się to wszystko nieskomplikowane? A do tego wystarczy pobrać odpowiednie paczki deb przygotowane przez autorów. YouTube Converter znajduje się pod tym adresem. A YouTube Downloader tutaj

Kto czyta, ten wie:

Dodaj komentarz